A Milli Kadın Hentbol Takımı süper başladı
![Konya Haberleri](https://www.konyahabersiteleri.com/wp-content/uploads/2022/07/konyahaberleri.gif)
Konya Haberleri
Haberi Paylaşmayı Unutmayın
![](https://www.konyahabersiteleri.com/wp-content/uploads/2022/08/a-milli-kadin-hentbol-takimi-super-basladi.jpg)
A Milli Takım Hentbol Takımı, Konya’da düzenlenen 5. İslami Dayanışma Oyunları A Grubu ilk maçında Bangladeş ile karşılaştı. Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu’nda oynanan maçın ilk yarısını 26-4 önde kapatan milliler, mücadeleyi 51-10 kazandı.
A Milli Kadın Hentbol Takımı, İslami Dayanışma Oyunları’nda Senegal, Bangladeş ve Özbekistan ile birlikte A Grubu’nda yer alıyor.
Grupta bugün oynanan diğer karşılaşmada ise Özbekistan, Senegal’i 28-27 mağlup etti. Milli Takım 9 Ağustos Salı günü saat 11.00’de Senegal ile, 11 Ağustos Perşembe günü de saat 13.00’te Özbekistan ile mücadele edecek.