Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’dan mutluluk pozları

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Oyuncu Alp Navruz (31) ile meslektaşı Ayça Ayşin Turan’ın (29) arkadaşlıkları geçtiğimiz aylarda aşka dönmüştü. İlk zamanlar aralarında bir şey olmadığını ısrarla dile getiren ikili, çıkan haberlerin ardından aşk yaşadıklarını itiraf etmişti. Navruz, aşk yaşadıklarını; “Gerçekten o kadar çok şey yazılıyor ki, Ayça ile beraber şaşırarak okuyoruz. Şöyle söyleyeyim; güzel bir arkadaşlık kurduk, güzel bir partnerlik yaptık, iş olarak da arkadaş olarak da. Onun dışında farklı boyutta denemeye başladık, devam ediyoruz. Şu an gayet güzel gidiyor, mutluyuz” sözleriyle açıklamıştı.

BODRUM’A GİTTİLER

Yaklaşık bir yıldır meslektaşı Alp Navruz ile birlikte olan ve mutlu bir ilişki yaşayan Ayça Ayşin Turan, önceki haftalarda Bodrum’da bir otelde görüntülenmişti. Ünlü çift, güneş kremlerini sürerek güneşlenmişti.

Alp Navruz, daha sonra denize girmek için otelin iskelesine doğru hareket etmişti. Sevgilisi Navruz ile denize girmek için yanına giden Ayça Ayşin Turan, iskelenin merdivenlerinden inerek kendini Bodrum’un serin sularına bırakmıştı. Alp Navruz, sevgilisi Ayça Ayşin Turan’a ayağıyla su atarak şakalaşmıştı.

DENİZDE ROMANTİK ANLAR

Denizde romantik anlar yaşayan ünlü çift birbirlerini öpücüklere boğmuştu. Turan bir ara sevgilisi Navruz’un sırtına doğru çıkarak yüzmüştü. Güzel oyuncudan önce denizden çıkan Alp Navruz, sevgilisini yüzerken izlemişti. Bol bol denizde kalan ve yüzen Ayça Ayşin Tura,n güzelliği ve fit vücudu ile herkesi kendine hayran bırakmıştı.

Ayça Ayşin Turan’dan muhabirlere: Siz çok fenasınız

“ACELEMİZ VAR”

Aşkları doludizgin devam eden çift, tatilin ardından Etiler’de yer alan bir kuaförden çıkarken objektiflere takılmıştı. Ekin Koç ile çekeceği ‘Sen İnandır’ filmi için Asos’a giden Ayça Ayşin Turan’ı, sevgilisi Alp Navruz kuaförden uğurlamıştı.

Ayça Ayşin Turan, “Birazcık acelemiz var. Yola çıkacağım” diyerek, konuşmak istememişti. Alp Navruz ise evlilik sorularını, “Bunları sonra konuşuruz olur mu?” diye yanıtlamıştı.

AYNA FOTOĞRAFI

Zaman zaman birlikte çekilen karelerini takipçileriyle paylaşan aşıklar, asansör aynasında verdikleri siyah-beyaz fotoğrafı Instagram hesaplarından paylaştı. Daha önce, “Şu an gayet güzel gidiyor, mutluyuz.” açıklamasını yapan Turan ile Navruz’un gönderileri takipçilerinden oldukça ilgi gördü.

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA

vbethttps://groups.google.com/g/extrabet-balina/c/XAR-VJebnLE