Ebru Şahin ile Cedi Osman’ın nikahından yeni kareler

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Daha önce ‘İstanbullu Gelin’, ‘Hercai’ ve ‘Destan’ gibi yapımlarda rol alan Ebru Şahin, NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen Cedi Osman’ın aşkları 2020 yazında İzmir Alaçatı’da başlamıştı.

28 yaşındaki Şahin, aşk haberlerini önce yalanlamıştı. Ancak ünlü oyuncu, Cedi Osman ile Çeşme’de fotoğraflarının ortaya çıkmasından sonra beraberliği kabul etmişti.

Mutlu birliktelikleri devam eden ikili, geçtiğimiz eylül ayında evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Kapadokya’da sevgilisine “Evet” yanıtını vermişti. Şahin’in dört milyon takipçisinin bulunduğu Instagram’da yayınladığı mutluluk kareleri yaklaşık bir milyon beğeni almış ve yüzlerce tebrik mesajı gelmişti.

“ONU GÖRDÜĞÜM GÜN BUNU BİLİYORDUM”

Cedi Osman, daha önce verdiği bir röportajda, Ebru Şahin’e olan aşkından ve evlilik teklifi hakkında neler hissettiğinden şu sözlerle bahsetmişti:

Alıntı Metni
Akın Akınözü’nden Ebru Şahin cevabı!

“KALPTEN BAĞLILIĞIMIZ VAR”

Şahin ise, “Birbirimizde her gün yeni bir şeyler keşfediyoruz. Ben ilişkilerin insanları farklılaştırdığını düşünüyordum ama şu an birbirimize; özgürlüğümüzden ve karakterimizden feragat etmeden, her türlü stratejiden uzak, güven üzerine kurulu ve kalpten bir bağlılığın var olabileceğini öğrettiğimize inanıyorum.” diye konuşmuştu.

MAKEDONYA’DA EVLENDİLER

Aşkları doludizgin süren Ebru Şahin ile Cedi Osman, ünlü basketbolcunun doğum yeri olan Kuzey Makedonya’nın Ohri kentinde evlendi. Ebru Şahin ve Cedi Osman’ın arkadaşları ve ailesinin katıldığı nikah, göl üzerinde bir teknede gerçekleşti. Nikahta şıklığıyla göz dolduran Ebru Şahin’in ve Cedi Osman’ın şahitliğini yakın dostlarından Abdullah Bulut ve Okan Can Yantır üstlendi.

“NBA yıldızları halay çekebilir”

DÜĞÜN ÇEŞME’DE

7 Temmuz’da da Çeşme’de düğün yapacak olan Şahin ve Cedi Osman, bu mutlu günlerine dair fotoğrafları Instagram hesaplarından takipçileriyle paylaştı. Çiftin fotoğrafları, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA