Ecem Çırpan-Lider Şahin çiftinden yeni fotoğraf

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Selami Şahin’in şarkıcı oğlu Lider Şahin, bir süredirMiss Turkey 2015 birincisi olan voleybolcu ve model Ecem Çırpan ile aşk yaşıyor. Mutlu birliktelikleri devam eden çiftten Şahin,geçtiğimiz aralık ayındaki doğum gününde sevgilisi Ecem Çırpan’ı; annesi Didem Şahin ve babasıyla tanıştırmıştı. Selami Şahin, sahnedeyken doğum günü pastası da Lider Şahin’in masasına gelmişti. Yeni yaşını kutlayan müzisyen, mumlarını bir tarafına annesi Didem Şahin’i, diğer yanına sevgilisi Ecem Çırpan’ı alarak söndürmüştü.

“ECEM’İN İŞLERİNE KARIŞMAM”

Geçtiğimiz aylarda Nişantaşı’nda görüntülenen Lider Şahin-Ecem Çırpan çifti, basın mensuplarının düğünle ilgili sorusuna, “Her şeyin hayırlısı, ailece görüşüyoruz” yanıtını vermişti.

37 yaşındaki şarkıcı, “Ecem’in işine karıştığınız oluyor mu?” sorusu üzerine, “Asla işine karışmam. Aksine destekçiyimdir. Ecem işini titizlikle, hakkıyla yapmaya çalışan bir kadın. Her zaman yanındayım” ifadelerini kullanmıştı.

“İnşallah yakında oğlum evlenir”

‘EVLİLİK’ SORUSUNA CEVAP

Miss Turkey 2015 birincisi, daha önce de ‘evlilik’ sorularına, “Selami Abi ve İrem Abla ile hep bir araya geliyoruz. Onları da, Lider’i de çok seviyorum. 25 yaşındayım, aslında küçük değilim. Birbirimizi seviyoruz, hayırlısı yani kısmet” yanıtını vermişti.

VESİKALIK FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI

Aşkları doludizgin devam eden ünlü çift, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla takipçilerini heyecanlandırmıştı. Çift, vesikalık fotoğraflarını Instagram’dan yayınlamıştı.

25 yaşındaki Çırpan’ın gönderisini, “Konuyu biliyorsunuz. Çocuklar maceraya atılıyor.” ifadeleriyle yayınlaması takipçilerini ikiye bölmüştü. Kimi kullanıcılar, “Nikah hazırlığı mı?” derken, kimisi ise, “Pasaport fotoğrafı sanırım. Tatile mi çıkıyorsunuz?” yorumunu yapmıştı.

Lider Şahin’den Ecem Çırpan’a aşk dolu bakışlar

TATİL POZU

Şimdilerde deniz kum ve güneşin tadını çıkaran Lider Şahin ile Çırpan, birçok ünlü isim gibi Çeşme’de tatil yapıyor. Sevgilisiyle keyifli anlarını takipçileriyle paylaşan Şahin, aynada çektikleri bir pozu yayınladı. Ünlü çiftin fotoğrafına binlerce beğeni ve yorum geldi.

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA