Gizem Moray ve gizemli arkadaşının panik anları!

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Ceren Moray ile Nico Brun, 2017’de Bodrum Türkbükü’nde nikâh masasına oturmuştu. Geçtiğimiz ay Fransız eşinden anlaşmalı olarak tek celsede boşanan oyuncu, son olarak yakın arkadaşı Demet Evgar ile Levent Babataş’ın düğününe katılmış, “Boşanmadan dolayı toparlanmaya çalışıyorum. En kısa sürede atlatacağım” demişti.

“OTELİMDEN ALDI, ÇOK ŞIKTI”

2007-2011 yılları arasında Kanal D’de ekranlara gelen ‘Kavak Yelleri’ dizisiyle şöhreti yakalayan, daha sonra ‘İşler Güçler’, ‘O Hayat Benim’ ve ‘Avlu’ dizilerinde rol alan Moray, eki eşi Nico ile tanışma hikayelerini şöyle anlatmıştı:

Alıntı Metni
Ekran yolculuğu beş bölüm sürdü

ANLAŞMAK İÇİN DİL KURSUNA GİTİLER

YouTube’da ‘Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler’ programına konuk olan 36 yaşındaki oyuncu, anne ve babasının, kayınpederi ve kayınvalidesiyle anlaşabilmek için dil kursuna gittiğini anlatmış: Annem Fransızca, babam İngilizce dersi aldı ama babam sadece adını ve yaşını söylemeyi öğrenebildi. Tanışma yemeğinde kimse ona bunları sormayınca da sinirlendi. Masaya vurarak ayağa kaltı ve ‘My name is Celal’ diye bağırdı adamcağız.

Geçtiğimiz ay Nişantaşı’nda görüntülenen Moray, “Fransızca öğrenebildiniz mi?” sorusuna, “Fransızca öğrenemedim. Fransızcanın özelliği öğrenilememesi” diyerek, esprili bir yanıt vermişti.

BİR SAAT BEKLEDİ!

Ceren Moray, önceki gece Cihangir’de bir mekandan erkek arkadaşı ile çıkarken objektiflere yansıdı. Taksi bekledikleri sırada flaşların patlamasıyla şok yaşayan ikili, panikleyerek mekana geri kaçtı.

Mekan içerisinde yaklaşık bir saat muhabirlerin gitmesini bekleyen oyuncu, istediği olmayınca, mekandan tek başına çıkmak zorunda kaldı.

Bodrum tatilinde görüntülendi

“ÇOK YAKIN ARKADAŞIM”

Basın mensuplarının “Ceren Hanım, yanınızdaki erkek arkadaşınızla içeri kaçtınız. Yeni bir ilişkiye mi başladınız? ‘Hayırlı olsun’ diyelim mi?” soruları karşısında Moray, “Arkadaşımla beraberdim. Şimdi evime gidiyorum. Yanımdaki erkek arkadaşım çok yakın arkadaşımdı” diyerek kaçamak cevap verdi.

“AKŞAMA KADAR SOĞAN, SARIMSAK, PIRASA DOĞRUYORUM”

Oyuncunun yanındaki kişi ise mekandan 10 dakika sonra çıktı. Alkolün etkiyle ayakta durmakta güçlük çeken ve kendisini görüntüleyen gazetecilere hakaret eden gizemli kişi, “Ne yapıyorsunuz siz? Manyak mısınız? Ben burada çalışıyorum. Akşama kadar soğan, sarımsak ve pırasa doğruyorum. Ceren ile alakam yok” açıklamasını yaptı.

Sıfır makyaj Ceren Moray
nakitbahisikimisli