İkinci kez bebek bekleyen Fahriye-Burak Özçivit’ten yeni pozlar! Burak Özçivit’in saçları

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, ‘Çalıkuşu’ (2013-2014) dizisinin setinde tanışıp, aşk yaşamaya başlamıştı. 2017’de görkemli bir düğün yapıp, ilişkilerini evlilikle taçlandıran oyuncu çift, 2019’da oğulları Karan’ın doğumuyla ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşamıştı.

Şimdilerde ikinci bebek heyecanı yaşayan çiftten yakışıklı oyuncu, 23 Haziran’da müjdeli haberi alan basın mensuplarının “Neler hissediyorsunuz?” sorusuna şu yanıt vermişti:

Alıntı Metni

“KARAN İLE STAJIMI TAMAMLADIM”

Mutluluğu yüzlerine yansıyan ikiliden Burak Özçivit, “Daha haberi yeni aldık. ‘Kız mı olsun, erkek mi olsun?’ modunda değiliz, sağlıklı, vatana millete hayırlı evlat olsun yeterli. Ben zaten uykusuz gecelere alışkınım. Karan ile stajımı tamamladım” ifadelerini kullanmıştı.

Özçivit Ailesi deniz sezonunu açtı!

BEBEK GÖRÜNDÜ

İki buçuk aylık hamile olan güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde tatil sezonunu açarak ailesiyle Bodrum’a gitti. Tatilden kareleri 13 milyondan fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlayan 36 yaşındaki güzel, hayranlarıyla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmemişti. Fit haliyle her daim adından söz ettiren Evcen’in belirginleşen karnı dikkatlerden kaçmamıştı.

BURAK’IN SAÇLARI ŞAŞIRTTI

Sosyal medya paylaşımlarıyla adlarından söz ettiren ünlü çiftten Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ile doğal bir pozunu paylaştı. Ancak fotoğraftaki tarzı, gören herkesi şoke etti.

Burak Özçivit’ten milyonluk yatırım!

Kabarık saçları dikkat çeken Burak Özçivit’e yorum yağdı. Hayranları ünlü isme; “Saçlar alev almış”, “Ne oldu saçlarına?”, “Fahriye ne yaptın eşine?”, ““Saçlarına ne oldu, elektrik mi çarptı?” gibi yorumlarla takıldı.

“KARAN VAR, SONRA KONUŞURUZ”

Öte yandan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, Bodrum Türkbükü’nde çocuklarıyla yürüyüş yaparken objektiflere takılmıştı. Muhabirlerin sorularını, “Karan var sonra konuşuruz” diyerek geçiştiren ikili, kendilerini bekleyen araca binerek evlerinin yolunu tutmuştu.

“Aşkım nice senelere, hep bu halde”

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA