İbrahim Tatlıses: Babanın kıymetini bilmeyenler ahmak oğlu ahmaktır!

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Tatlıses’in şarkıcı kızı Dilan Çıtak, ilişkileri bir dargın bir barışık devam eden dört yıllık sevgilisi ile 16 Mayıs Pazartesi akşamı Polonezköy’de bir mekanda nişanlandı. Kızınin nişan yüzüğünü takan sanatçı, basın mensuplarına, “Bana ‘Mutlu musunuz?’ diye sormayın” diyerek takıldı. Tatlıses, “Her babaya ne sorulursa sorulsun, böyle bir günde ‘Mutluyum’ der. Çok mutluyum, Levent de çok düzgün, terbiyeli bir çocuk. Ben de bir baba olarak elimden ne geliyorsa yapacağım tabii ki. Düğünde görüşürüz” diyerek, duygularını dile getirdi.

AHMET TATLISES’İ YOK SAYDI!

Ekim 2021’de oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli’nin düğününe de katılan İbrahim Tatlıses, Urfa’da evlendiği ilk eşi Adalet Sara’dan olan büyük oğlu Ahmet Tatlıses’le ise bir süredir gerginlik yaşıyor. Geçtiğimiz ocak ayında önemli bir sağlık sorunuyla mücadele eden Ahmet Tatlıses, Ulus’ta bulunan özel bir hastanede beyin ameliyatı geçirdi. Baba Tatlıses’in oğlunu hastanede ziyaret etmediği konuşulurken, bu konuda “Geçmiş olsun” açıklamasında bulunmaması da dikkat çekti.

‘Kafamdan bir şeyler damlıyor’

Mart ayında ise kızı Gülşen ile bir karesini paylaşan Tatlıses altına şu mesajı düştü:

Alıntı Metni

Tek tek çocuklarından bahseden Tatlıses, büyük oğlu Ahmet Tatlıses’in adını dahi anmadı.

“AİLEMİN İÇİNE ETTİLER!”

İbrahim Tatlıses, iki hafta önce de Twitter’dan yaptığı sert açıklama ile gündem oldu. “Ailemin içine ettiler” diyen usta şarkıcı, “İzmir’de çekirdek bir ailem var’ dedim, ailemin içine ettiler. O çekirdek aileyi büyütecektim. Bu saaten sonra kime hesap vereceğim, Allah’tan başka kimseye. Yapacağımı yapmışım, herkesin yaşamı hayatı garantide. Kim sebep olduysa Allah da onları bildiği gibi yapsın. Hakkımı helal etmiyorum” mesajıyla isyanını dile getirdi.

Tatlıses’ten Levent Dörter açıklaması

“BABA CANDIR”

Usta sanatçı, bir kez daha sosyal medya paylaşımıyla gündem oldu. Babalar Günü mesajı yayınlayan Tatlıses’in, “Baba candır. Babanın kıymetini bilmeyenler ahmak oğlu ahmaktır!” paylaşımı dikkat çekti.

ADALET SARA’DAN İMALI CEVAP!

Bu sözlerin ardından İbrahim Tatlıses’in eki eşi Adalet Sara ise Instagram paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

‘Çapkınlıkta erkeklerin suçu yok’

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA