Konya en iyi pizza restoran – Konya Novaland Pizza Noza

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Pizza, genellikle domates veya domates bazlı sos ve mozzarella peyniri ile kaplanmış, isteğe göre farklı yiyecekler kullanılarak fırınlanmış, yassı, genellikle yuvarlak bir ekmekle yapılan İtalyan kökenli bir yemektir. Diğer bir tabirle Pizza, mayalı hamurla yapılan ve domates sosu, peynir ve çeşitli diğer malzemelerle doldurulmuş yuvarlak, açık bir turtadır. Diğer soslar bölgeye, kültüre veya kişisel tercihe göre eklenir. Kökeni İtalyan mutfağının bir parçası olan yemek, sayısız çeşidin geliştirildiği, pizza restoran zincirlerinin geliştiği ve pizzanın eve teslim bir ürün haline geldiği Büyük devletler başta olmak üzere dünyanın birçok farklı yerinde popüler hale gelmiştir.

Konya’da en iyi pizza restoran

Konya’da en iyi pizza restoranlarından biri olan ve Konya Novaland AVM’de bulunan Pizza Noza birbirinden farklı bol malzemeli pizzalarla müşterilerine lezzet şöleni sunuyor. Ayrıca pizza siparişleriniz hızlı ve güvenilir şekilde adrese teslim ediliyor.

Temiz, ferah ve nezih bir ortamda güler yüzlü personel ile hizmet sunumunda pizza yemek için önerimiz: KONYA NOVALAND PİZZA NOZA

Adres: Sancak Mah. Veysel Karani Cad. No:6 Novada Outlet Konya AVM 3. Kat Selçuklu, Konya

Telefon sipariş hattı: 0332 502 5456 – 0532 309 7470

Instagram adresimiz: @pizza_noza