MasterChef yarışmacısı Barbaros Yoloğlu’nun son hali şaşırttı!

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

TV8 ekranlarında yayınlanan ‘MasterChef Türkiye’ yarışmasının 2020 yılındaki sezonunda başarılı performansıyla adından sıkça söz ettiren Barbaros Yoloğlu, finale çıkma başarısı göstermişti. Canlı yayında Serhat Doğramacı ile kıyasıya bir mücadele veren Barbaros, fenomen yarışmayı ikinci olarak tamamlamıştı.

“İYİ Kİ VARSINIZ”

Şefler Somer Sivrioğlu, Danilo Zanan ve Mehmet Yalçınkaya ile poz veren MasterChef yarışmacısı, “Altı ayın sonunda bir bitiş beklerken her seyin daha güçlü başlaması. Sizlerle beraber geçirdiğim sürecin sonunda kendimi bir metreyi aşamayan tırtılın kozadan çıktığı kelebek gibi hissediyorum. Kozamda geçirdiğim her an, her işte yanımızda oldunuz, önderlik ettiniz. Bir an olsun vazgeçmeden üzüntümüz ile üzülüp sevincimiz ile sevinç yaşadınız. İyi ki varsınız, iyi ki sizin gibi sadece şefler olarak değil bize aranızdaki arkadaşlıkla, dostlukla, bilgelikle işlediğiniz sanatınız ile bu büyük ailenin içinde yer verdiniz. Her şey icin sağ olun şeflerim, arkadaşlarım, abilerim” ifadelerini kullandı.

100 GÜNDE BU HALE GELDİ

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan Barbaros Yoloğlu, son paylaşımıyla magazin gündemine geldi. 28 yaşındaki aşçı, inanılmaz değişimi ile herkese büyük şaşkınlık yaşattı.

“BU BİR SON DEĞİL, YENİ BİR BAŞLANGIÇ”

Fazla kilolarından kurtulan Yoloğlu, 190 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından son halini yayınladı ve şu mesajı yazdı:

Alıntı Metni

“SURVİVAR’A MI KATILIYORSUN?”

“Bu nasıl değişim öyle?”, “Bravo diyor ve alkışlıyorum”, “Gençlik geri gelmiş”, “Helal olsun”, “Survivor’a mı katılıyorsun yoksa?” “Azim buna derim”, “Efsane değişim” şeklinde yorumlar alan Barbaros’a, yakın arkadaşı Serhat Doğaramacı da alev emojileriyle destek verdi.

BARBAROS YOLOĞLU KİMDİR?

Samsun’un Alaçam ilçesinde doğan Barbaros Yoloğlu, liseye başlayana dek güreş ve farklı spor dalları ile ilgilendi. Güreşi bıraktıktan sonra Turizm Lisesi’ne gitmeye karar verdi, bir süre turizm bölgelerinde stajyer öğrenci olarak çalıştı. Daha sonra üniversite eğitimini almak için gittiği Erzurum’da, uzun bir süre çalışma hayatına devam etti. Dört sene önce tekrar mutfakta çalışmaya başlayan ve Bodrum Bitez’de yer alan bir restoranda aşçılık yapan Yoloğlu, kariyer planlarını gerçekleştirmek ve hedeflediklerini elde etmek için MasterChef’te mücadele etti. Yarışma sonrası adını geniş kitlelere duyuran Yoloğlu, şimdilerde yemek hazırlarken çekilen videolarını da takipçileriyle paylaşıyor.

Sevgililer Günü Paylaşımı dikkat çekmişti

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA