MHP lideri Bahçeli’den Millet İttifakı’na: Çıkarsınlar adaylarını görsünler Hanya’yı Konya’yı

Bahçeli, özetle şu mesajları verdi:

NASIL BİR ADAY Kİ: Zillet ittifakının şapkadan çıkaracağı aday kim olursa olsun Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan muazzam bir irade gücüyle, yüzde 50’yi fersah fersah aşan bir oy çokluğuyla yeniden seçilecektir. Zillet ittifakının nasıl bir adayı vardır ki, yıpranmasın diye açıklamaktan imtina ediliyor. Çıkarsınlar adaylarını, görsünler hanyayı Konya’yı.

PARAŞÜTSÜZ UÇUŞ DERSİ: “Demir gibi sinirim var. Kasım’da seçim olabilir” diyen Kılıçdaroğlu ya kendi kendini kandırıyor ya da hayal aleminde paraşütsüz uçuş dersleri alıyor. Cumhurbaşkanı adaylığına çok istekli olan Kılıçdaroğlu’na partisinden ve ittifak ortaklarından yükselen itirazlar esasen sinir sistemini laçkalaştırmakla kalmamış, histeri nöbetleri yaşamasına da yol açmıştır. Tavsiyemiz, en yakın kliniğe müracaat etmesi ve tedavi altına alınmasıdır.

BOŞ YAPMAYIN: TÜSİAD’ın menşei ve mensubiyet duyduğu ülke neresidir? Bir kez olsun milli olun, bir kez olsun Türkiye’nin meşru tezlerine ve politikalarına destek verin. Meşrutiyet yıllarının Mebusu Boşo Efendi’den ne farkınız vardır? Boş yapmayın. TÜSİAD’ın göz kırpıp selam durduğu mesela İsveç, Kandil’in finans koridoruna dönüşmüştür.

NETFİLİX TEPKİSİ: Değerlerimize yönelik linç girişimlerinden başka ekranlarda hiçbir şey göze çarpmamaktadır. Netfilix’te küfür ve seviyesiz esprilerin yer aldığı, şarlatanlıktan öte bir meziyeti olmayan sözde komedyenlerin rol aldığı diziler haddi aşmıştır. Küfürün neresine güleceğiz?

MEYHANE DEVRİMCİLERİ: Sebze ve meyve fiyatlarını eleştirip, lüks bir mekanda veya tatil beldesinde, dar gelirli bir ailenin neredeyse bir aylık mutfak masrafına eşdeğer bir parayı bir saatte harcayıp gününü gün edenlerin ‘ne olacak bu memleketin hali’ diyen, esasta fırsatçı tatlı su solcularının, meyhane devrimcilerinin, ‘bu fiyat artışları ne olacak’ diye sorup arkaya dolandıktan sonra yatlarla dolaşan, katlara doluşanüçkağıtçı demokratların bize anlatacak, bizimle paylaşacak hiçbir şeyleri olamaz.

Diğer Siyaset Haberleri İçin TIKLA