KONYA Seydişehir Belediye Başkanı askere gidecek gençler için yemek düzenledi Ağustos 16, 2022 Konya Haberleri Haberi Paylaşmayı UnutmayınFacebookXRedditPinterestLinkedInStumbleUponWhatsAppvKontakteSeydişehir Belediye Başkanı askere gidecek gençlerle yemekte buluştu. Adile Baysal Kültür ve Sanat Evi’nde düzenlenen yemek programında keyifli saatler geçirildi. KONYA HABER SİTELERİ Tags: Adile Baysal Kültür ve Sanat Evi, asker, Seydişehir Belediye Başkanı Continue Reading Previous ÇİKOLATA VERİP SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞTILARNext Konya dahil birçok il ve ilçe deprem riski altında Daha Fazla Haber KONYA Her Gün Yenilenen Konya 42 Haber Oku Seçenekleri Temmuz 24, 2024 KONYA Konya Yerel Gazeteleri Temmuz 14, 2024 KONYA Konya’da 23 çocuk sünnet olarak erkekliğe ilk adımlarını attı Temmuz 12, 2024