SURVİVOR KİM ELENDİ, KİM GİTTİ 24 HAZİRAN? SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI VE CHALLENGE KAZANAN İSİM

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Şampiyonluğa geri sayım başladı ve isimler sona doğru Survivor All Star’da mücadeleyi bırakmıyor. İki eleme adayı ardından 24 Haziran Cuma günü bir isim daha potadaki yerini aldı ve bir isim daha hayallerine veda etti.

Öncesinde yarışmacılar, Acun Ilıcalı ile basketbol challenge gerçekleştirdi. İşte, Survivor challenge ve dokunulmazlığı kazanan isim…

SURVİVOR BASKETBOL CHALLENGE KAZANANI

Yarışmacılar, Survivor finali öncesi Acun Ilıcalı ile son kez challenge yapmak istediklerini belirtti. Ardından Ilıcalı, 24 Haziran akşamı yarışmacılarla basketbol challenge gerçekleştirdi. Oyunun ödülü ise kahve ve Survivor sonrası Türkiye’de lüks bir otelde 3 gün tatil oldu. Basketbol challenge kazananı da Adem oldu.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Nefes kesen yarışmada 2022 Survivor All Star şampiyonu olabilmek için sona kalan altı isim, büyük efor sarf ediyor. Hafta boyunca düzenlenen üç dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyinde Survivor hayallerine veda eden isim netleşiyor. 24 Haziran günü Survivor’da yarışmacılar haftanın son dokunulmazlığında karşılaştı. Adem ile Nagihan en iyi performansı yaparak direkt yarı finali garantiledi.

Finalde Ayşe ile yarışan Adem, üçüncü dokunulmazlığın sahibi oldu.Yanı sıra dokunulmazlığı kazanan ödülü de elde etmiş oluyor. Adem, ödüle Ayşe ve Nisa ile gitmek istediğini belirtti.

Günün ödülü ise birbirinden lezzetli dondurma çeşitleri oldu. Oyuna ilk veda eden Nisa oldu. Survivor Nisa, ikinci dokunulmazlık oyunu sırasında ayağını ciddi şekilde burkmuştu. Elenmesinin hemen sonrasında benchte gözyaşlarına hakim olamadı.

Survivor ne zaman bitecek? Survivor 2022 All Star final hangi tarihte? İşte, Survivor büyük final tarihi

AYŞE-NAGİHAN ARASINDA POTA TARTIŞMASI

İkinci dokunulmaz olan Ayşe, ada konseyinde Nagihan’ın adını vermişti. Dokunulmazlık oyunu alanında Nagihan, ”En başından beri bir kadın şampiyon olsun diye verdiğim mücadele havaya gitti. Buna üzülüyorum. Potaya girmekten değil bir kadın tarafında adımın söylenmesi nedeniyle üzgünüm. Ama bu tarz şeyler beni daha çok kamçılar” dedi.

Bu sözlere karşılık olaylara cinsiyet ayrımı olarak bakmadığını belirten Ayşe, ”Ben de herkes gibi bir kadın şampiyon olsun istiyorum ama önce hak eden olsun istiyorum. Birbirimizi kandırmayalım herkes önce kendi şampiyonluğunu ister” yanıtını verdi.

Survivor’da Ayşe ile Batuhan arasında tansiyon yükseldi!

HİKMET: KİMSEYİ AZARLAYAMAZSIN!

Hikmet ile karşılaşmasından mağlup olarak bench’e dönen Adem, arkadaşlarına yardım etmediklerine yönelik sitem etti. Duruma daha fazla kayıtsız kalamayan Hikmet ise ”Kimse sana torbanın nerede olduğunu söylemek zorunda değil. Çocuğun gibi kimseyi azarlayamazsın” dedi. Adem, azarlamadığını, sadece sitem ettiğini belirtti ve tartışma uzun süre bench’te sürdü.

24 HAZİRAN SURVİVOR KİM ELENDİ?

Yarışmanın ilk iki adayı Ayşe ve Nagihan olmuştu. Üçüncü gitme adayı Hikmet oldu. Survivor’a veda eden isim Nagihan oldu. Daha önce iki kez Survivor’a gelen ve Adem’e elenerek ikinciliği elde eden Nagihan Karadere şunları söyledi:

Alıntı Metni

Survivor’da Nagihan ve Hikmet arasında gerilim!

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA