Tuğba Altıntop: Sabah 08:45’te sesini duydum

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Tuğba Altıntop, 1996 yılında Miss Turkey güzeli seçilmiş, aynı yıl şarkıcı Rafet El Roman’la dünyaevine girmişti. 1997’de kızı Su Elnur’un doğumu ile ilk kez anne olma mutluluğu yaşayan Altıntop, 1998’de ise kızı Şevval’i kucağına almıştı. Ünlü çiftin evliliği 2002 yılında olaylı şekilde sona ermişti.

“YAŞAMAYAN BİLMEZ”

45 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu, geçtiğimiz haftalarda TV8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ya katılmış, canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Programın sunucuları, “1996 yılında evlendiğin Rafet El Roman, ayrıldığında kızların Su ve Şevval’i Almanya’ya götürdü. 2003 yılında havalimanında bağırarak ve ağlayarak ‘Beni kızlarımdan koparma’ demen gözlerimizin önünden gitmiyor. Velayeti kaybetmiştin” yorumunda bulunmuştu. Bu sözler üzerine Altıntop, “Boşanabilmek için velayeti vermiştim çünkü o dönem boşanamama sorunumuz vardı. Acısı ve yarası… Her şey geçti. Yaklaşık dört yıl kızlarımı göremedim. Bunların hepsinin üzerine filizlendirdiğimiz goncagüllere bakmak lazım. Yaşamayan bilmez” cevabını vermişti.

“KIZLAR ‘BİZİ NEDEN BABAMA VERDİN?’ DİYE SORDULAR”

Tuğba Altıntop, “Kızların anne ve baba arasındaki bütün çatışmaları hissettiler. Çocuklar ileride ‘Ne yaptınız bize?’ deme hakkına sahip değil mi?” sorusu üzerine şunları söylemişti:

“MİNİK ELLERİNLE BANA DOKUNDUĞUNDA ZAMAN DURDU”

Su Elnur, bugün 26’ncı yaşından gün aldı. Hamilelik sürecinde yaşadıklarını anlatan Tuğba Altıntop, kızının doğum gününü duygusal bir mesajla kutladı.

‘Photoshop’u abarttın!’

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA