Yasemin Allen-Tolga Güleç çiftinden ayrılık iddialarına fotoğraflı yanıt!

Annesi Suna Yıldızoğlu’nun izinden giderek kariyerinde oyunculuğu seçen Yasemin Allen, uzun süredir Türkiye ve İngiltere arasında mekik dokumuş, son olarak Türkiye’ye yerleşmişti. Meslektaşı Tolga Güleç ile adı aşk iddialarına karışan Allen’dan geçtiğimiz aylarda özel hayatıyla ilgili açıklama gelmişti.

“NAZAR DEĞSİN İSTEMEM”

Sürpriz birlikteliklerini doğrulayan güzel oyuncu, “Çok yeni başladı ilişkimiz, çok mutluyuz. Dünya güzeli bir insan olduğu için nazar değsin istemem” ifadelerini kullanmıştı.

Allen, basın mensuplarının “Yaklaşık iki aydır çıkıyorsunuz galiba” şeklindeki yorumuna, “Gün tutmuyoruz diyeceğim ama yalan söylemiş olurum, tutuyoruz. Çok teşekkürler” karşılığını vermişti.

AŞIKLARDAN İLK KARE

32 yaşındaki oyuncunun sürpriz beraberliği açıklamasının ardından ikiliden ilk fotoğraf gelmişti. Ünlü çiftin bu karesi sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Ehliyetini kaptırdı

Tüm bunların ardından aşklarını gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden ikilinin ilişkilerini sonlandırdıkları ileri sürüldü. Çiftin fikir ayrılıkları yaşadıkları iddia edildi.

DEDİKODULARA FOTOĞRAFLI YANIT

Ancak oyuncu çift, Instagram’dan yayınladıkları gönderi ile haklarında çıkan dedikoduları yalanladı. Allen, sevgilisiyle birlikte verdikleri pozu sosyal medya hesabından yayınlayarak, “Her şey yolunda” mesajı verdi.

ÜÇ YILLIK İLİŞKİSİNİ BİTİRDİ

Yasemin Allen, üç yıllık sevgilisi Jonny Grant ile ilişkisini 2020’de noktalamıştı. Ünlü oyuncu, bu kararı Grant ile hem pandemi nedeniyle görüşemediği hem de işine konsantre olmak için almıştı. ‘Strike Back’ adlı Amerikan dizisinde iki sezon başrolde yer alan oyuncu, rolü bitince Londra’dan İstanbul’a dönmüştü.

Yasemin Allen doyasıya eğlendi

DÖRT YIL EVLİ KALDI

‘Hatırla Sevgili’, ‘Kırık Kanatlar’, ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’, ‘Poyraz Karayel’ ve ‘Masumiyet’ gibi dizilerde rol alan Tolga Güleç, 2013 yılında nikâh masasına oturduğu meslektaşı Yeliz Şar’dan 2017’de boşanmıştı.

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA