Yeni parti geliyor! Yavuz Ağıralioğlu kolları sıvadı

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

14 Mayıs seçimleri öncesinde sert sözlerle İYİ Parti’den ayrılan 27. Dönem Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, katıldığı canlı yayında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Mart ayında yapılacak yerel seçimleri, mevcut siyasetin son kavgası olarak gördüğünü belirten Ağıralioğlu, yeni bir siyasetin inşaa edileceğini savundu.

thumbs_b_c_ff35f3ae72af90ea55190cdc5492255e

“PARTİYİ MİLLETİN KALBİNE KURACAĞIZ”

“Bir memleket nöbetindeyiz” diyen Ağıralioğlu Haber Global’de yaptığı açıklamada “Partiyi milletin kalbine kuracağız” ifadelerini kullandı.

FGDGDFG

Ağıralioğlu’nun dikkat çeken açıklamaları şöyle;

“Ben yerel seçimden sonra bu istişaresini ettiğim ve başlattığım işi, ‘memleketi yönetiyoruz’ iradesiyle buluştuğu gün o programı milletin huzuruna çıkartmak için gayret göstereceğim. Partiyi kurmak kolay ancak milletin kalbine kurmak zordur. Zor olanı yapacağız, milletin umuduna kuracağız partiyi.

“BEN TAYYİP BEYİ ÇOK İYİ İZLİYORUM”

FDSF

Ben Tayyip beye çok iyi bakıyorum. Yani onu iyi izliyorum. Neyi, nerede hata yaptığımıza bakıyorum. Bu dindarlığın nerede şase yaptığına, milliyetçiliğimizin neyi ihmal ettiğine neyi ıskaladığına, cumhuriyet adına yapmak zorunda olduğumuz halde yapamadıklarımıza, demokrasi adına korumak zorunda olduğumuz halde koruyamadıklarımıza çok iyi bakıyorum.”

Konya Reklam Ajansı