Burak Serdar Şanal ile Özgü Kaya ayrıldı mı?

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Burak Serdar Şanal ile Özgü Kaya’nın, 2019 yılında yayınlanan ‘Kimse Bilmez’ dizisinin setinde başlayan arkadaşlıkları bir süre sonra aşka dönüşmüştü. Sosyal medyada aşklarını ilan eden ikili, uzun bir süre magazin gündeminde konuşulmuştu.

“EVLİLİK DUYUNCA TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLUYOR”

Ünlü çift, Kasım 2021’de Bebek’te objektiflere takılmıştı. Sabah erken saatlerde spor yaptıktan sonra soluğu bir kafede alan ikiliden Özgü Kaya, basın mensuplarının ‘evlilik’ ile ilgili sorusuna şaşırtan bir yanıt vermişti.

Güzel oyuncu, “Hep evlilik sorusu geliyor. Evlilik duyunca tüylerim diken diken oluyor. Yaşımız daha çok genç ve daha çok yolun başındayım. Böyle bir şey asla gündemimizde değil. Olursa da Şanal’la olur” demişti.

ÖZGÜ KAYA’DAN İLK AÇIKLAMA

Ancak sosyal medyada romantik paylaşımlar yapan Kaya ve Şanal’dan, geçtiğimiz haftalarda kötü haber gelmişti. İlişkileri evlilik yolunda ilerlediği konuşulan oyuncu çiftin, sessiz sedasız ayrıldığı ortaya çıkmıştı.

Mandarin Oriental Bosphorus’ta Hürriyet Kelebek Yaz Partisi’ne katılan Özgü Kaya, ortaya atılan ihanet iddialarına cevap vermişti.

Özgü Kaya fit görüntüsüyle dikkat çekti

“DOSTÇA BİTİRDİK”

Burak Serdar Şanal ile ayrılık kararı alan 26 yaşındaki güzel oyuncu, “Çok yorum yapmak istemiyorum. Saygı çerçevesinde ilişkimizi noktaladık. Bir daha ilişki olmaz. İhanet durumları yok. Karşılıklı anlaşarak, dostça bitirdik” açıklamasını yapmıştı.

“SÖZ KONUSU DAHİ OLAMAZ”

Tüm bunların ardından 33 yaşındaki Burak Serdar Şanal, önceki gece Etiler’deki Dönerci Serkan’dan çıkarken kameralara yansıdı. Eski sevgilisi Özgü Kaya gibi ihanet iddiaları hakkında konuşan Şanal, iddiaları kesin bir dille yalanlayarak şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

“SELAMLAŞIRIZ MUTLAKA”

Daha sonra basın mensuplarının, “Peki ayrıldıktan sonra arkadaş kalınabilir mi?” sorusuna da yanıt veren ünlü isim, “Bence arkadaş kalınmaz, ama birbirimizi gördüğümüzde selamlaşırız mutlaka. Buradan ona da selam olsun” dedi.

Burak Serdar Şanal: Ben seversem ruhumla severim!

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA

vbethttps://groups.google.com/g/extrabet-balina/c/XAR-VJebnLE