Doğa Rutkay’ın Çeşme’de ailece deniz keyfi

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlülerden Doğa Rutkay, geçtiğimiz günlerde eşi Kerimcan Kamal ile yeni bir fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Instagram’da iki milyon takipçisi bulunan olan 43 yaşındaki güzel, sahilde eşiyle birlikte çektiği karelerine, “Gök gürültülü sağanak aşk” notunu yazarak, beyaz kalp emojileri eklemişti.

Oyuncunun gönderisine başta ünlü isimler olmak üzere birçok takipçisinden binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

“BENİM İÇİN YAZ ÇEŞME DEMEK”

Tam anlamıyla Alaçatı tutkunu olan çift, Temmuz 2021’de Milliyet gazetesinden Senem Aydın’a verdikleri röportajda; aile hayatlarını, aşkı ve evliliği anlatmıştı. Doğa Rutkay, “Ben zaten çocukluğumdan beri Çeşmeliyim! İlk denize Çeşme’de girdim, çocukluğumun en güzel anılarını burada yaşadım. Benim için yaz demek zaten Çeşme demek. Burada küçük bir hayat kurduk kendimize. Eşimiz dostumuz, burada yaşayan çok arkadaşımız var ve onlarla mutlu geçiyor yazlarımız. Kışları da Alaçatı çok keyifli, mutlaka birkaç gün de olsa evimize kaçıyoruz. Evlatlarımızı 40‘ları dolduğu gibi getirip, eylül ayında burada denize soktum” şeklinde konuşmuştu.

Kerimcan Kamal ise “Göbek bağlarını bile burada denize attık, hayaller kurduk. Burada evlenmeye karar verdik. Çok anımız var bu denizde, bu sokaklarda” ifadelerini kullanmıştı.

‘Evlatlarıma bu kahramanları anlatacağım’

“ÇOCUKLAR BENİ BAMBAŞKA BİRİ YAPTI”

“Kerimcan’ı ilk günkü gibi seviyorum” diyen ünlü oyuncu, “Çocuklardan sonra hayatınızda neler değişti?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

Alıntı Metni

“Birbirimize aşkımız ilk günden artarak devam ediyor” diyen Kamal, “Birbirinizi kıskanır mısınız?” sorusunu “Seven sevdiğini hep kıskanır. Kıskanmak olumsuz bir kelime gibi kullanılsa da olumlu yönden de olabilir. Ben kıskançlığa inanıyorum ama özgürlük sınırları içinde” şeklinde cevaplamıştı.

ÇEŞME’DE DENİZ SEZONUNU AÇTILAR

Uzun yıllardır İzmir Alaçatı’da bulunan evlerinde yazı geçiren Doğa Rutkay, önceki gün bir beach’te objektiflere yansıdı. Ailece tatilin tadını çıkaran oyuncu, eşi Kerimcan Kamal ve çocukları ile denize girdi.

Üzerinde özel tişörtü ile denize giren Kamal, hassas vücudunu güneşten korurken, eşiyle bol bol sohbet etti. İlerleyen saatlerinde çocukları ile denizde zaman geçiren ikili, daha sonra localarına geçti.

‘Başıma gelen en güzel şeylersiniz’

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA

CasibomCasibom