Ebru Şancı ölümden döndü: Bağırsaklarım düğümlenmiş!

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Eski manken Ebru Şancı (38) ile futbolcu Alpaslan Öztürk (28), 2015 yılında Eskişehir’de sade bir törenle evlenmişti. Ünlü çift, düğünü ise Belçika’daki Kasteel Den Brandt şatosunda yapmıştı. Nikaha çiftin aileleri ve yakın dostlarından oluşan 100 kişilik bir davetli topluluğu katılmış, Şancı üç farklı gelinlikle objektif karşısına geçmişti. İkilinin Ceylin, Kürşad Fırat ve Mila adında üç çocuğu bulunuyor.

“BABASINA ÇEKTİ”

Eşiyle ilgili paylaşımlarıyla dikkat çeken Ebru Şancı, ünlü futbolcunun ev haliyle dalga geçmişti. Minik oğlunun evinin ortasında çoraplarını çıkarmasının sebebinin eşi olduğunu söyleyen Şancı, “Otu çek köküne bak, babasına çekti, çorap çıkarıyor” notunu düşmüştü. Ebru Şancı, daha önce de DJ Janti’nin şarkısıyla birlikte eşinin çoraplarını ortaya atışını paylaşarak “Galatasaray’da da oynasa o çorap sağa sola fırlatılıyor hepsi aynı” demişti.

ŞAŞIRTAN İTİRAF

Ebru Şancı Öztürk, Tv8 ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu. Şancı, programda Burak Özçivit’in 2019 yılında Kuveyt’te 80 zengin kadın ile 1,5 milyon TL karşılığında yemek yemesiyle ilgili konuşurken çarpıcı bir itirafta bulundu.

Ebru Şancı: Gecenin yarısı kalkıp, Alpaslan’ı boğasım geliyor


“PARAYI HESABINDA GÖRDÜKTEN SONRA KARIŞMAYACAKSIN”

Burak Özçivit’in zengin kadınlarla yemek yemesini anlayışla karşılayan Ebru Şancı Öztürk, şunları söyledi:

Alıntı Metni

Ebru Şancı Öztürk’ün bu sözleri 2. Sayfa programının sunucularını şaşkına çevirdi.

TAKİPÇİLERİ MERAK ETTİ

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan eski manken Ebru Şancı, son paylaşımını 17 Temmuz’da yapmıştı. 20 gündür ortalarda görünmeyen Şancı’yı takipçileri merak etti.

“GİDİYORDUM AZ KALSIN”

Dün Instagram hesabından paylaşım yapan Ebru Şancı başına gelenleri takipçileriyle paylaştı. Meğer Şancı ölümden dönmüş. Geçirdiği rahatsızlıktan dolayı hastaneden yattığını ve sekiz kilo verdiğini söyleyen Ebru Şancı, paylaştığı videoda süreci şöyle anlattı:

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA

nakitbahisikimisli