Olivia Newton-John hayatını kaybetti! John Travolta’dan duygusal mesaj

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Şarkıcı ve söz yazarı da olan ünlü oyuncuOlivia Newton-John, John Travolta ile başrollerini paylaştığı Grease filmiyle tanındı. Altın Küre ödüllü oyuncu, 1992 yılında meme kanserini yendi, 2013’te yeniden kansere yakalandı ve ikinci kez hastalığı yenmeyi başardı. Sanatçı, 2020 yılında üçüncü kez meme kanserine yakalandığını açıkladı. 1974 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Birleşik Krallık’ı “Long Live Love” adlı şarkıyla temsil etmiş ve dördüncü olmuştur.

KANSER NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ

John Travolta ile başrolünde oynadığı Grease’deki rolüyle tanınan Grammy ödüllü şarkıcı ve aktris Olivia Newton-John hayatını kaybetti. Newton-John’un üçüncü defa yakalandığı kanser nedeniyle yaşamını yitirdiği belirtildi. Newton-John’un ölüm haberini ailesi duyururken, John Travolta ise duygusal bir paylaşımla eski dostuna veda etti.

“AİLESİ VE ARKADAŞLARIYLA ÇEVRİLİ OLARAK HUZUR İÇİNDE VEFAT ETTİ”

Ünlü sanatçının Instagram hesabından yapılan paylaşımda, “Bu sabah Güney Kaliforniya’daki çiftliğinde, ailesi ve arkadaşlarıyla çevrili olarak huzur içinde vefat etti” ifadeleri kullanıldı.

“UMUDUN SİMGESİ”

Olivia Newton-John’un eşi John Easterling tarafından yazılan açıklamada, “Olivia, 30 yılı aşkın bir süredir göğüs kanseriyle olan yolculuğunu paylaşarak zaferlerin ve umudun bir simgesi olmuştur. Bitki tıbbı konusundaki şifa ilhamı ve öncü deneyimi, bitki tıbbı ve kanser araştırmalarına adanmış Olivia Newton-John Vakfı Fonu ile devam ediyor” denildi.

Ünlü yıldızın sağlık savaşı

JOHN TRAVOLTA: HEPİMİZ TEKRAR BİRLİKTE OLACAĞIZ

Unutulmaz film Grease’de Olivia Newton-John’un rol arkadaşı olan aktör John Travolta ise sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak üzüntülerini dile getirdi. Travolta paylaşımında “Sevgili Olivia, hepimizin hayatını çok daha iyi hale getirdin. Etkin inanılmazdı. Seni çok seviyorum. Seni yolun aşağısında göreceğiz ve hepimiz tekrar birlikte olacağız. Seni gördüğüm andan itibaren ve sonsuza dek seninim! Senin Danny’n, senin John’un” ifadelerini kullandı.

John Travolta, anı dolu malikanesini satıyor!

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA

vbethttps://groups.google.com/g/extrabet-balina/c/XAR-VJebnLE