Esenyurt’ta dehşet! Koşarak yola atlayan çocuğa otomobil çarptı

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Olay, geçtiğimiz Pazar günü Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi Gazi Caddesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre cadde üzerinde oynayan küçük bir çocuk, aniden yola fırlayarak karşıya geçmek istedi. Çocuğun yola atladığını gören bir sürücü frene bassa da duramadı.

Çarpmanın etkisi ile metrelerce ileriye savrulan çocuk hafif şekilde yaralanırken, kazayı gören vatandaşlar hemen yardıma koştu. Kazanın ardından olay yerine gelen küçük çocuğun annesi ise sinir krizi geçirirken, çocuk kontrol amaçlı hastaneye kaldırıldı. Yaşanan o kaza anları ise çevrede bulunan bir işyerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

“KAZANIN SESİNİ DUYDUM”

Kazayı anlatan esnaf Ercan Demir, “Ben Pazar günü ofiste otururken kaza sesi duydum. Aşağı inip baktığımda ufak bir çocuğa araba çarptığını gördüm. Allahtan şoför çocuğu erkenden fark edip frene basmış. Kazanın ardından zaten hemen ayağa kalkıp koşmaya başladı çocukta. Ciddi bir yaralanması olmadı. Kazanın ardından ise çocuğun annesi geldi. Kadın sinir krizi geçirerek şoföre bağırdı. Biz biraz sakinleştirdik, böyle olayların olabileceğini söyledik. Ardından da çocuk kontrol amaçlı hastaneye kaldırıldı” dedi.

Diğer Güncel Haberleri İçin TIKLA

nakitbahisikimisli