Aslı Samat, zayıfladıktan sonra hayatında neler değiştiğini anlattı!

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Aslı Samat, önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan oyuncu, “Daha yeni 1.5 aylık ameliyatlıyım. Dokuz yıldır verilen kiloların estetikle devamı gibiydi. Kol ve karın bölgesinden estetik ameliyat oldum. Spor ve diyete devam ediyorum. 10 senede her şeyi tamamlamam gerekiyor” dedi.

“BİRİ BANA DİZİDE AŞIK OLABİLİYOR”

İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nden mezun olan Samat, “Kilo verince hayatınız nasıl değişti?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“ESKİDEN BİR EV ALINABİLİRDİ”

“Estetik operasyonlara ne kadar para harcadınız?” sorusu da yöneltilen 31 yaşındaki oyuncu, “Kaç para harcağımı hiç hesaplamadım. Bu elden alıp, bu elden doktora veriyorum. Eskiden bir ev alınabilirdi harcadığım miktara. Ben mecburdum, aslında ‘estetik’ diyoruz ama sağlıkla ilgili bir şey bu” şeklinde konuştu.

“HER ŞEY DIŞ GÖRÜNÜŞ”

Yaklaşık 300 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından spor paylaşımları da yapan ve son haliyle gündem olan Aslı Samat, “Erkeklerin zayıfladıktan sonra size karşı davranışları değişti mi?” sorusu üzerine, “Karşı cinsin eskiden bir davranışı yoktu, şimdi var. Çünkü eskiden ben yoktum ama şimdi varım. İyi bir şey mi bundan emin değilim. İnsanları kandırmanın da bir anlamı yok. Aşk sevgi… Her şey ilk baktığında dış görünüş. Hala balık etli olabilirim ama artık var olduğumu hissediyorum” ifadelerini kullandı.

“SEN HAYIRDIR!”

Daha önce yaptığı bir açıklamada “Sabah kalkıyordum, pizzayla kahvaltı yapıyordum. Hiçbir şey yoksa bile makarna yiyordum” sözleriyle dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu, “10 senedir tanıdığım biri bana açılsa, ona ‘Sen hayırdır’ derim. Bu saatten sonra bana açılanlar yeni tanıştığım kişiler oluyor” diye konuştu.

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA