Özcan Deniz’den Kuzey paylaşımı! Feyza Aktan’a gönderme

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Özcan Deniz, kendisinden 20 yaş küçük oyuncu Feyza Aktan’la 2019 yılında sona eren evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kuzey ile tatiline devam ediyor. 50 yaşındaki sanatçı, 2.7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladığı tatil fotoğrafları ile hem yaşadığı mutluluğu dile getirdi hem de çocuğuna nasihat verdi.

“BABA BANA MUTLULUK YAKIŞIYOR MU?”

Eski eşiyle boşanmanın ardından şiddet, hakaret ve çekişmeli velayet davaları ile karşı karşıya kalan ünlü şarkıcı ve oyuncu, 80 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum alan paylaşımında şu satırlara yer verdi:

Alıntı Metni

Feyza Aktan kötü günleri geride bıraktı

“BU DÜNYA CAHİLLERLE DOLU”

Oğlu Kuzey’le yaşadıklarının, kitaplar yazılacak kadar dolu bir an olduğunu belirten Özcan Deniz, “Hayatımın en güzel, alt metinlerle dolu sohbetini yaptık seninle. Üstüne kitaplar yazılacak kadar dolu bir andı. Evet oğlum, mutluluk entellektüel bir şecimdir. Herkes bunu başaramaz. Senin dört yaşında kavradığın şeyi bir ömür kavrayamayan cahillerle dolu bu dünya. Herkese, her şeye inat sana en çok yakışanı yap ve hep mutlu ol. Ama bunu asla ama asla başkalarının mutsuzluğu üstüne inşaa etme!” ifadelerini kullandı.

“SEN SAKIN BU HATAYA DÜŞME”

Olaylı bir boşanma süreci yaşadığı Feyza Aktan’a gönderme de yapan sanatçı, dikkat çeken Instagram gönderisini, “Baban zaman zaman ‘mutluluk düşmanları’na bu fırsatı bilerek ve de bilmeyerek verdi. Tabii ki artık bu ‘fırsat’ kimseye bir daha verilmeyecek! Sen sakın bu hataya düşme. Evet oğlum ikimize de çok yakışıyor. Seni çok seviyorum canım oglum. Mutluluğumuza” sözleriyle tamamladı.

‘Para uğruna evladımı benden kopartmaya çalışıyorlar’

“KIBRIS’TA EVLİLİK TEKLİFİNDE BULUNDU”

Özcan Deniz, şimdilerde kendisinden 22 yaş küçük Samar Dadgar ile aşk yaşıyor. İranlı modacı, “Evlilik teklifi oldu. Hiç beklemediğim bir anda, çok güzel oldu. Yeni yılın ilk saatlerinde evlenme teklifi etti Kıbrıs’ta. Güzel hissettim, çok mutlu oldum. Hiç beklemediğim bir şey oldu. Düğün bu yaz olmayacak” şeklinde konuşmuştu.

‘Feyza’nın sevgilisi olamaz!’

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA