Merve Boluğur çılgına döndü! ‘Yanımda sevgilim var, bu nasıl bir soru sormak?’

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Şarkıcı Murat Dalkılıç (39) ile oyuncu Merve Boluğur (34), 24 Ağustos 2015’te nikah masasına oturmuş; ancak mutlulukları uzun sürmeyen çiftin ikinci evlilik yıl dönümlerini kutlamaya bir hafta kala boşanma kararı aldığı ortaya çıkmıştı. Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde yapılan duruşma neticesinde, Dalkılıç ile Boluğur anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı.

“ÜZÜLEREK NOKTALAMA KARARI ALDIK”

Büyük ses getiren boşanma sonrası yaptığı açıklamada Dalkılıç; “Yıllardır büyük bir aşk yaşadığım değerli eşim Merve Boluğur’la uzun zamandır kurtarmaya çalıştığımız evliliğimizi üzülerek noktalama kararı aldık. Sevgi ve saygı çerçevesinde vermiş olduğumuz bu kararımız yüzünden yaşadığımız hassas dönemde, herkesin saygıyla yaklaşmasını önemle rica ediyoruz. Ayrılma sebebi olarak gösterilen negatif söylemlerin bu olayla hiçbir alakası yoktur, ayrılık kararımız her ilişkide yaşadığımız sorunların evlilik kurumumuza zarar vermeye başlaması sonucu ortaya çıkmıştır. Bana yaşattığı yüzlerce mutlu gün için minnetle teşekkür ederim…” ifadelerini kullanmıştı.

“MURAT’TAN SONRA KENDİNİ TOPARLAYAMADI”

Boşanma sonrasında ise Merve Boluğur’un psikolojik olarak zor günler geçirdiği ve bu nedenle de ekranlardan uzaklaştığı iddia edilmişti. Son dönemdeki açıklamaları ve sosyal medyadaki paylaşımlarıyla dikkat çeken oyuncu ile ilgili, “Murat’tan sonra kendini toparlayamadı” ve “Bu kız delirdi” şeklinde yorumlar yapılmış; bazı sosyal medya kullanıcıları da Murat Dalkılıç’ı eleştirmişti.

“HANGİ HAKLA ‘BU KIZ DELİRDİ’ YAZIYORSUNUZ!”

Ünlü popçu, kendisine gelen tepkiler karşısında geçtiğimiz günlerde ilk kez konuştu. Instagram hesabından bir açıklama yapan Dalkılıç, şunları söyledi:

BİR AÇIKLAMA DA MERVE’DEN GELDİ

Dalkılıç’ın paylaşımı, kısa sürede gündem olurken dikkat çeken bir açıklama da Merve Boluğur’dan geldi. Ünlü isim, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Alıntı Metni

MERVE’NİN GERGİN ANLARI

Merve Boluğur, tüm bunların ardından önceki gün aranjör sevgilisi Mert Aydın ile birlikte bir alışveriş merkezinden çıkarken objektiflere takıldı. Bir hayli gergin gözüken Boluğur ve sevgilisi, “Tatiliniz nasıl geçti?” sorularına cevap vermeden valeden araçlarını istediler.

Geçtiğimiz aylarda şarkıcılığa soyunan ve söylediği şarkılar ile sosyal medyada ağır eleştiri alan Boluğur, kendisini görüntüleyen basın mensuplarını görmezden gelip hızla aracına yürüdü.

ADETA ÇILGINA DÖNDÜ

Eski eşi Murat Dalkılıç’ın açıklamaları da sorulan ünlü isim, adeta çılgına dönerek; “Yanımda sevgilim var, bu nasıl bir soru sormak!” diyerek gazetecilere bağırdı. Oyuncu; muhabirlerin, “İşimizin gereğini yapıyoruz. Murat Bey size destek verdi, siz de karşılık verdiniz” cümlelerine ters ters bakarak yoluna devam etti.

Sinirlerine hakim olamayan Merve Boluğur, ardından “Siz ne yaptığınızı zannediyorsunuz? Nasıl bir şey bu ya!” diyerek sitem etti.

Merve Boluğur: Erkekcik gibi konuşmaktan vazgeçin
Merve Boluğur ve yeni sevgilisi Mert Aydın’ın bebek merakı

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA