Buse Varol ve Alişan eleştirilere yanıt verdi

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Bir dönem boşanacakları konuşulan Buse Varol-Alişan çiftinden Varol’un ünlü şarkıcının ailesiyle gerilim yaşadığı konuşulmuştu. Aralarındaki buzları eriten ve mutlu evlilikleri devam eden ikili, geçtiğimiz haftalarda oğulları Burak ve kızları Eliz ile Bodrum’a gitmişti. 32 yaşındaki Eşi Buse Varol ile sahilde el ele dolaşırken Gölköy’de objektiflere takılan 46 yaşındaki Alişan’ın keyfi yerindeydi. Oğlu Burak’ın mısır ısrarını geri çevirmeyen çift, sonrasında kendilerine ve oğullarına mısır almıştı. Sahilde kum ile oynayan Burak’a Anne Buse Varol eşlik etmeyi ihmal etmemişti.

Tatillerine devam eden çiftten Buse Varol, eşi ve çocukları Burak ile Eliz ile çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Aynı pozu Alişan da sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

STÜDYOYA GİRDİLER

Zaman zaman eğlenceli anlarını da sosyal medya hesaplarından yayınlanan Buse Varol ile Alişan, son paylaşımlarıyla gündem oldu. Birlikte stüdyoya giren ünlü çift, bu anları takipçileriyle paylaştı.

Alişan’ın bateri çaldığı, Buse Varol’un eşinin ‘İkimize Birden’ şarkısını söylediği videoya binlerce yorum geldi. Bazı sosyal medya kullanıcıları çiftin çok tatlı olduğunu ve eğlendiklerini söylerken; bazıları da “Özür dilerim kulaklarım”, “Olmamış”, “Ne denir ki? Her şeyi illa deneyecekler” gibi olumsuz yorumlar yaptılar.

“Evlatlarımızla birlikte yaşlanmak nasip olsun”

“NE BEN BATERİSTİM NE DE EŞİM ŞARKICI”

Bunun üzerine Alişan ve Buse Varol da sessizliğini bozdu. Eleştirilere yanıt veren ünlü çiftten Alişan, “Kimse panik yapmasın lütfen. Aramızda arkadaşımızın mekanında eğlenmek için çektiğimiz bir video.. İyi yada kötü bir derdimiz yok. Ne ben bateristim ne de eşim şarkıcı.. Dinleyin gülün geçin. Her şeyi bu kadar ciddiye almayın” dedi.

Buse Varol ise “Sevgili yorum yapanlar şarkıcı olma gibi bi hayalim yok, sadece kocamla eğlendik hem de çok. Sizler de sevdiklerinizle eğlenmeyi deneyin. Her yaptığımızı bu kadar ciddiye almayın. Komik buluyorsanız gülün geçin. Hepinize sevgiler” ifadelerini kullandı.

“SEVGİ HEP DAİM”

Öte yandan Selçuk’u kaybettikten sonra zor günler geçiren ve acısı bir türlü dinmeyen Alişan, sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanmaya devam ediyor. Zaman zaman çocukları ve yeğenleriyle verdiği pozları takipçileriyle paylaşan ünlü isim, geçtiğimiz haftalarda oyuncu eşi Buse Varol ile çekilen karesini yayınlamıştı.

Alişan: Geniş bir aileye sahibim çok şükür

İki çocuk babası Alişan paylaşımına; “Uzun zaman olmuştu birlikte fotoğraf koymayalı…Sağlık olsun da sevgi hep daim” notunu düşmüştü. Ünlü çifte kısa sürede binlerce beğeni ve ‘Maşallah’ yorumları gelmişti.

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA

nakitbahisikimisli