Konya’da bakır hırsızları bunu da yaptı! Binaların doğalgaz giriş kabloları çalındı

Konya Son Dakika Haberler

Konya Son Dakika Haberler

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Konya’da bir bakır kablo hırsızlığı daha. Beyşehir ilçesinde binaların doğalgaz girişini sağlayan bakır kabloları çalındı. Çok sayıda binanın kablosu çalındığı anlaşılırken, polis ekipleri hırsızların yakalanması için güvenlik kameralarını incelemeye aldı

Konya’nın Beyşehir ilçesinde binaların doğalgaz girişini sağlayan bakır kablolar çalındı. Polis ekipleri şüpheli ya da şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Edinilen bilgiye göre, Avşar Mahallesi’nde bulunan bloklarda binaların doğalgaz girişi için kullanılan bakır kablolarının çalındığını gören bina yöneticileri durumu polis ekiplerine bildirdi.

Hırsızlık ihbarı üzerine harekete geçen polis olay yeri inceleme ekipleri, bakır kabloların çalındığı 7 bloktaki bina girişinde inceleme yaptı. Avşar Mahallesi Muhtarı Yasin Bülbül, mahallede yaşanan hırsızlık olaylarının gece yarısı olduğunu düşündüklerini belirterek, polis ekiplerinin şüpheli ya da şüphelilerin tespit edilip yakalanması için binaların güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldığını kaydetti.

Konya Engelsiz Yaşam Haberleri

galabetCasibom