Salı gününün galibi ‘Üç Kız Kardeş’

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Kantar Medya’nın verilerine göre; üç kategoride de birinci olan Üç Kız Kardeş, Total kategoride yüzde 6.40 reyting ve yüzde 18.99 izlenme payı, AB kategorisinde 5.36 reyting 17.42 izlenme payı, ABC1 kategorisinde ise 6.64 reyting 18.52 izlenme payı alarak günün en çok izlenen yapımı oldu.

Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği Üç Kız Kardeş, sosyal medyada da çok konuşuldu. Türkiye gündemine giren dizi için kullanıcılardan birçok yorum aldı.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Rüçhan, Türkan’ın gazetede çıkan fotoğraflarını büyük bir öfkeyle karşılayarak, Nesrin’den hesap sormak için harekete geçti. Nesrin ve Rüçhan arasında büyük bir gerilim yaşandı. Somer, Türkan’ın fotoğraflarının ardından başını büyük belaya soktu. Türkan ise gazetede kendisini görünce gözyaşlarına boğuldu. Türkan’a öfkeyle bağıran Somer, tüm ipleri kopararak Türkan’a inanmadığını söyledi. Türkan ise o gece Mine’yle birlikte olduğunu herkesten sakladı.

‘Mine’yi korumak için nasıl bu duruma düşersin?’

Sadık ve Nesrin, Türkan’ın böyle bir şey yapmayacağını düşünseler de Türkan’ın sessizliği ve kabullenişi aralarında büyük olayların yaşanmasına sebep oldu. Dönüş ve Derya, Türkan’ın bu duruma nasıl düştüğünü araştırmak için harekete geçti. Türkan, sıkışıp kaldığı bu zor durumdan çıkmak için kendince bir karar verdi. Bu yolda Somer’in ise ne yapacağı şimdiden merak konusu oldu.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan Üç Kız Kardeş dizisi, yeni bölümleri ile her salı Kanal D’de.