SURVİVOR 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?: Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? 30 Mayıs

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

TV8’in sevilen yarışma programlarından Survivor All Star’da nefes kesen yarışlar sürüyor. Kırmızı ve mavi takı üyeleri, yarışmanın kritik oyunlarından dokunulmazlıklarda ekstra efor sarf ediyor. İki dokunulmazlık mücadelesi ardından gözler üçüncü gitme adayının belirleneceği son oyuna çevrildi. İşte, Survivor’da yaşananlar ve eleme adayı…

ÜÇÜNCÜ DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor yarışmasında ünlüler ve gönüllüler dokunulmazlık heyecanı ile parkura çıkmayı sürdürüyor. İki oyun sonunda kaybeden ünlüler, eleme potasına iki aday göndermişti. Yarışmacılar son bölümde, üçüncü dokunulmazlık yarışına çıktı. Oyunun ödülü ise tekne keyfi ile birlikte müzik, yemek, eğlence ve bir gece de konaklama oldu.

Kıran kırana geçen dokunulmazlık oyununda kadınlar mücadelesini kazanan taraf gönüllüler oldu. Ardından erkekler oyunu oynandı ve Atakan’ın sayısı ile üçüncü dokunulmazlığı da gönüllüler takımı kazandı.

PARKUR SONUNDA ANIL – BERKAN ARASINDA GERGİNLİK

Berkan ile oyuna çıkan Anıl, parkurun ardından kısa bir gerilim yaşadı. Berkan’ın ”Ne oldu orada?” sorusuna karşılık Anıl’ın “Kolumu tutup duruyorsun” yanıtı ile ikili arasında ufak çaplı tartışma yaşandı.

Nisa seremonide uyuyakaldı!

Berkan, “Niye çekeceğim ben seni, mücadeledeyiz ağlama!” şeklinde ifadeler kullandı ve Anıl ise ”Berkan kelimelerine dikkat et kardeşim. Seni seviyorum kalplerimizi kırmayalım” diye yanıt verdi. Olaya, Berkan’ı sakinleştirmeye çalışan Atakan’da dahil oldu ve ”Bu ne ya böyle çocuk kavgası gibi” dedi. Atakan’ın bu sözleri üzerine Berkan, sözlerinin doğru olmadığını belirtti. Ardından Berkan, Anıl’ın yanına giderek sarıldı.

İKİ TAKIMDA LAF TAŞIMA KRİZİ!

Sema ile Adem’in karşı takımdan duyduklarını iddia ettikleri sözleri Ayşe’ye sordu. Ayşe ise, ”Bir suçlama ve ima ile gelindi bana. Karşı takıma bizim takımla ilgili bir şey söylemişim. Evrim, Sema’ya kötü kötü bakıyormuş, aralarını ben bozmuşum gibi bir ima yapıldı. Çünkü öyle bir şey söylemedim. Takımı satma gibi bir mevzu oldu ama daha düne kadar böyle bir şey olmasın diye bu konuşmayı yapan bendim, zan altında kalmak istemem” dedi.

Survivor’da Atakan ve Adem arasında gerginlik

Söz alan Sema, ”Hikmet ile konuştuğumda bana ‘Kavga etmişsiniz, Ayşe söyledi’ dedi” ifadelerini kullandı. Ardından Anıl ile Adem’e durumu açtığını söyledi ve ”Konseyden önce Ayşe ile Hikmet’in yanına gittik ve Hikmet, Ayşe’nin adını vermediğini söyledi” diye konuştu.

Sema, ”Evrim ile bağrışıyoruz, çağrışıyoruz. Sonra gidip sarıldık. Onun dışında biz zaten çözeriz dedim. Evrim ile biz neden selamlaşmıyoruz diye sordum, o da benimle alakası yok dedi” şeklinde açıklamada bulundu.

Acun Ilıcalı’nın neden Evrim konusunu Ayşe’ye açtığını sorması üzerine konuşan Sema Aydemir, ikisinin çok yakın olduklarını düşündüğü için Ayşe’ye soruduğunu belirtti.

“DEMEK Kİ LAF TAŞIYAN BEN DEĞİLMİŞİM”

Ayşe, “Yüzleştiğimizde Hikmet abi zaten Ayşe’nin ismini vermedim’ dedi. ‘Gönülleri rahat olsun demek laf taşıyan ben değilmişim’ dedim” şeklinde konuştu.

Sema’nın sözleri Ayşe’yi gözyaşlarına boğdu

“İÇİM İÇİMİ YEDİ”

Sözü alan Evrim ise ”Ayşe’ye neden bağırılma ve kızılma kelimelerini duyuyorum. Bir de o kadar kendimi zor tuttum ki, benchte tartışma oluyordu, içim içimi yedi. Sünger gibi sinir stres emiyor adada Ayşe mesela” ifadelerini kullandı.

İŞTE POTAYA GİDEN SON İSİM

Hafta boyunca ilk iki dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı ilk olarak Anıl’ı potaya yollamıştı. Kaybedilen ikinci oyun sonrası ismi en çok yazılan ise Ayşe olmuştu. Üçüncü dokunulmazlığın kaybedilmesinin ardından da potaya giden kişi Sema oldu.