Seray Sever’den bakıcı ücreti isyanı

2018 yılında kendisinden 10 yaş küçük Eray Sünbül ile nikâh masasına oturan Seray Sever, 19 Nisan’da ikizlerine kavuştu. Daha önce sekiz kez tüp bebek tedavisi gören ünlü sunucu, Altunizade’de özel bir hastanede sezaryen doğum yaptı. Zorlu bir doğum süreci geçiren Sever ve eşi, bebeklerine Sofia ve Alya adını verdiler.

“34’ÜNCÜ HAFTADA DOĞDULAR”

49 yaşındaki ünlü isim, kendisinin ve ikizlerin sağlık durumu hakkında yaptığı ilk açıklamada, “Çok şükür iyiyiz. Operasyon zorluydu. Doktorum ve doğum koçum beni çok güzel yönetti. Hastane sürecimiz devam ediyor, toparlanmaya çalışıyoruz. Bir hafta kadar daha buradayız. Çünkü zorlu bir operasyondu, 34’üncü haftada doğdular. Bebişlerin ideal kilolarına gelmelerini bekliyoruz. Sofia yanıma geldi, Alya şu anda kuvözde ama durumu çok iyi. Biraz daha kilo almasını bekliyoruz. Şu süreçte anladım ki cennet gerçekten annenin ayaklarının altında. Onlar Allah’ın mucizeleri” şeklinde konuştu.

‘Gidersem babamın yanına, kalırsam çocuklarıma’

“KIZLARIMIN İLK FOTOĞRAFLARI”

Son olarak ‘Doya Doya Moda’ adlı programda jüri üyeliği yapan Seray Sever, geçtiğimiz ay eşi Eray Sünbül ile çocuklarını yanına alarak poz verdi. İkizlerinin yüzünü ilk kez gösteren Sever, “Allah’ım nazarlardan korusun. Alya’m ve Sofia’m. Nefesim, kalp atışım. Kızlarımızın ilk fotoğrafları. Her saniye aşkla, heyecanla, duygu dolu geçiyor. Rabbim bütün evlatlarımızı korusun bizlere bağışlasın, bizleri de onlara” notunu düştü.

‘KURT EFE İÇİN AYLIK 45 BİN TL’ İDDİASI!

2016 yılında Paris’te dünyaevine giren Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer de geçtiğimiz nisan ayında Kurt Efe ismini verdikleri oğullarını kucaklarına aldı. İlk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşayan ikilinin, doğumdan kısa süre sonra önce Filipinli bir bakıcıyla, ardından Türk bir bebek hemşiresi ile anlaştığı iddia edildi. Filipinli bakıcıya bin 400 dolar (yaklaşık 25 bin TL) ödeyen ünlü çiftin, bebek hemşiresini işe aldıktan sonra aylık bakıcı masrafının 45 bin TL’ye çıktığı öne sürüldü.

‘Üçüncü ay’

“BİR DE İKİZLERİ DÜŞÜNÜN”

Söz konusu haberi yaklaşık 500 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşan Seray Sever, aynı durumdan dert yandı. Bakıcılar tarafından istenen yüksek ücretlere vurgu yapan ünlü sunucu, şu mesajı yazdı:

Alıntı Metni

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA