Sinem Kobal’dan yeni kareler

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

Kendisi gibi oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile 2016 yılında Cunda Adası”nda hayatını birleştiren Sinem Kobal, 2020 yılında kızı Lalin’i kucağına almıştı. Doğumun ardından yaşamlarının büyük kısmını Marmaris’te geçirmeye başlayan ve geçtiğimiz gün “Lalin iyi ki var, o bizim en güzel parçamız” diyen oyuncu çiftin kısa süre sonra bir kızları daha olacağı ortaya çıkmıştı.

Kobal, geçtiğimiz aylarda “İkinci defa anne olmaya hazır mısınız?” sorusuna, “Sabırsızlıkla bekliyorum, mutluyum” cevabını vermişti. Bebeğin ismini kimin koyacağı konusunu yanıtlamaktan kaçınan ve gülümseyen oyuncu, “Daha hiç düşünmedik, teşekkür ederim” demişti.

İKİNCİ KEZ ANNE-BABA OLDULAR

Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Sinem Kobal ile eşi Kenan İmirzalıoğlu, ikinci kez anne-baba olmuştu. İki ay önce bir kızları daha olan çift, sabah 06:00 sularında dünyaya gelen bebeklerine ‘Leyla’ adını vermişti.

Doğum sonrası katıldığı bir etkinlikte Sinem Kobal ve kızı Leyla’nın sağlık durumunun iyi olduğunu belirten İmirzalıoğlu, “Çok güzel bir duygu. Sanki insanın daha önce yaşamadığı, hissetmediği bir alan açılıyor. Hem kalbinde hem beyninde. O değişimi kendimde de görüyordum” diye konuşmuştu.

İmirzalıoğlu, “İsme nasıl karar verdiniz?” sorusuna “Leyla ismini en başından beri düşünüyorduk. Sonra ilkinde Lalin galip geldi. İkincisinde Leyla’ya dayanamadık. Sevdiğimiz bir isimdi” diye yanıt vermişti.

Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çiftinin yürüyüş keyfi

“LEYLA BANA BENZİYOR”

Kenan İmirzalıoğlu, kızı Leyla’nın kendisine daha çok benzediğini “Leyla biraz daha babaya yakın gibi. Koyu görünüyor ama çok değişiyorlar. Lalin de ilk başta bana benziyordu sonra anneye döndü. Leyla’nın ilk hali annesinin de söylediği gibi bana benziyor” sözleriyle anlatmıştı.

KAYALIK POZU

Geçtiğimiz ay eşi ve kızlarıyla tatilde olan Sinem Kobal, doğum kilolarından kurtulmuştu ve ilk tatil pozunu paylaşmıştı. Kayalıklarda poz veren Sinem Kobal’ın fit haline “Kim der iki çocuk annesi”, “Gördüğüm en güzel anne” gibi yorumlar yağmıştı.

Yeni evlerinin fiyatı dudak uçuklattı

FORMDA HALİ DİKKAT ÇEKTİ

Şimdilerde gözlerden uzak bir hayat yaşayan ve kızlarıyla ilgilenen 34 yaşındaki Sinem Kobal’dan yeni pozlar geldi. Siyah uzun elbisesiyle objektif karşısına geçen güzel oyunun formda hali dikkat çekti.

KARNI BURNUNDA POZUNU PAYLAŞMIŞTI

Öte yandan Anneler Günü’nde sürpriz bir paylaşım yapan Sinem Kobal, doğuma günler kala yeşil elbisesiyle verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Güzelliğiyle hayran bırakan Sinem Kobal’ın Anneler Günü paylaşımı sosyal medyada ilgi odağı olmuştu.

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, Tatlıtuğ çiftini yalnız bırakmadı!

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA