Barış Falay ve ailesinin Çeşme tatili! Annesini can kulağıyla dinledi

Haberi Paylaşmayı Unutmayın

‘Ezel’ dizisinin Kerpeten Ali’si, ‘Paramparça’nın Harun’u, ‘Medcezir’in Selim Serez’i Barış Falay, geçtiğimiz aylarda konuk olduğu Bloomberg HT’de ekranlara gelen ‘Fatih Altaylı ile Bire Bir’ programında çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

16 yıldır kendisi gibi oyuncu olan Esra Ronabar’le evli olan Barış Falay, “Zorlukları var tabi. İkimiz de bir koşturmadayız. Bireyler birbirine güvenmedikten sonra iyi bir hikaye çıkmaz ortaya. Sanırım onu güzel tahsis ettik. 13 yaşında bir çocuğumuz var, 37 yaşında baba oldum. Düşünebilirdik ama Esra büyük bir trafik kazası geçirdi. 4-5 yılımız çocuk yasağıyla geçti. Aradan çok zaman geçti ama hayat ne gösterir bilemeyiz” ifadelerini kullanmıştı.

Nisan ayında da Uğur Aslan’ın ‘Afara’ programına konuk olan Barış Falay, Ezel dizisiyle alakalı şaşırtan bir itirafta bulunmuştu.Barış Falay, ‘Ezel’ dizisine dahil olma sürecini şu sözlerle dile getirmişti.

Alıntı Metni
Yıllar sonra aynı projede buluştular

FALAY AİLESİ ÇEŞME’DE

Mutlu birliktelikleri devam eden Barış Falay-Esra Ronabar çifti, yaz aylarını Çeşme’deki evlerinde geçiriyor. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran Falay ve ailesi önceki gün Fun Beach’te objektiflere yansıdı.

Akşam saatlerin de beach’e gelen Barış Falay, denize girmezken; ilerleyen saatlerde Esra Ronabar ve oğlu Mavi Rüzgar denize girdi.

ANNE NASİHATI

Annesi ile birlikte denizde sohbet edip yüzen Mavi Rüzgar, can kulağı ile annesinin söylediklerini dinledi. Ronabar ve oğlu daha sonra akşam yemeği için restoran kısmında geçtiler.

Görüntülenmekten kurtulamadılar

FALAY, OĞLUYLA GÜREŞMİŞTİ

Barış Falay-Esra Ronabar ve oğulları Mavi Rüzgar, geçtiğimiz yaz da aynı beach’te denize girerken görüntülenmişti.Oğlu Mavi Rüzgar ile suda güreş tutan Barış Falay’ın o anları objektiflere yansırken, anne Esra Ronobar da eşi ve oğluna tempo tutmuştu.

Ronabar ve Falay, ilerleyen saatlerde meslektaşları Kaan Urgancıoğluile denizde karşılaşmıştı. Ünlü oyuncular birbirlerine sarılarak hasret gidermişti. Falay Ailesi, denizin içinde kısa süreli sohbetin ardından localarına geçmişti.

Diğer Magazin Haberleri İçin TIKLA

vbethttps://groups.google.com/g/extrabet-balina/c/XAR-VJebnLE